Правильний догляд за руками і крем для рук – два нероздільні поняття. Шкіра рук, як і будь-яких інших ділянок тіла, потребує використання свого переліку доглядових засобів. А подекуди ця потреба є значно нагальнішою, позаяк руки перебувають здебільшого відкритими в приміщеннях й надворі. Ми торкаємося ними до різних поверхонь. Вони частіше контактують з водою і побутовою хімією під час прибирання, приготування їжі, виконання інших домашніх справ. Та й мити самі руки потрібно частіше, ніж будь-що інше, щоб на них не накопичувалися шкідливі мікроорганізми.

Якщо на все сказане не зважати й не реалізувати у повсякденному житті належний догляд за руками, не забаряться такі негативи, як сухість, стягнення, лущення, підвищена чутливість, неестетичні колірні зміни, передчасне старіння та багато іншого. Якщо ж обрати інший підхід, оснований на грамотних і регулярних доглядових заходах з використанням якісної й ефективної косметики, результат буде прямо протилежний – ніжна, гладенька, приваблива шкіра рук як величезний плюс до вашого доброго стану та красивого образу. Чи не вирішальне значення у догляді за руками відводиться крему для рук. Тому вкрай важливо розібратися, на що звертати увагу при виборі й як використовувати засіб, аби залишитися задоволеною результатом.

У цій статті ми розповімо усе, що ти повинна знати про крем для рук. А тобі залишиться лише вирішити, яким шляхом піти – лишити все, як є, чи потурбуватися про шкіру своїх рук, як слід.

Креми для рук – якими бувають?

В залежності від компонентів, на основі яких створюються косметичні засоби цієї категорії, існує їхня класифікація за впливом на шкіру або, інакше кажучи, за виконуваними функціями. 

Тож креми для рук є такі:

  • живильні. Покликані насичувати шкіру корисними речовинами: вітамінами, мінералами тощо. Забезпечують активне й інтенсивне живлення, покращують пружність та еластичність, відновлюють структуру клітин. Добре піклуються про шкіру при сухості та подразненнях, вирішуючи проблеми комплексно на всіх рівнях. Істинна рятівна паличка для сухої шкіри і в холодну пору року. Однак і нормальна шкіра гарантовано подякує за нанесення такого крему у будь-який сезон й при різноманітних зовнішніх умовах. Технічні особливості, що описують живильний крем для рук: висока концентрація корисних інгредієнтів, досить жирна консистенція;
  • зволожувальні. Забезпечують глибинне зволоження шкіри, насичують шкірні шари достатніми обсягами вологи, допомагають вирішувати проблему пересушування, спровоковану дією водопровідної води, засобів побутової хімії, вітром, сонцем та іншими факторами. Зволожувальним кремам характерні легка текстура, значний відсоток води у складі й оперативне поглинання. Вони – чудові помічники у спеку і підходять для багаторазового застосування протягом дня. А ось взимку, перед тим, як вийти надвір, від того, щоб нанести зволожувальний крем для рук, краще відмовитися, адже надлишкова волога в поєднанні з холодним повітрям може мати згубні наслідки для шкіри;
  • захисні. Формують на поверхні шкіри невидиму плівку-захист, що не дозволяє зовнішнім факторам шкідливо на неї впливати. Плівка досить довго тримається на шкірі, вправно утримуючи в ній вологу й корисні елементи, зберігаючи природний захисний бар’єр. За допомогою цих засобів якнайкраще реалізується захист від негативних впливів зовнішнього середовища, як от від вітру, холоду, різких температурних перепадів, води, сонячного ультрафіолету тощо. Примітна риса, яку має захисний крем для рук – відносно густа консистенція;
  • антивікові. Як би ми не старалися, але з віком на шкірі рук проявляються різні небажані зміни. Повністю запобігти їм неможливо, але добряче відсунути в часі появу можливо ще й як. На допомогу приходять спеціальні антивікові креми, які стоять на сторожі передчасного старіння шкіри. Вони мають комплексну дію: живлять, протистоять подразненням і пігментації. Вони чудово піклуються про красу та молодість у своєму сегменті впливу.

Чи може один крем виконувати усі з описаних вище функцій? Може кілька, наприклад, живлення й захист або ж зволоження та пом’якшення. А так, щоб геть усі, навряд чи. Та й у цьому немає ніякої потреби. Зазвичай у шкіри декілька потреб, й правильно підібраний хороший крем для рук здатний їх повністю задовольнити.

Важливі критерії вибору крему для рук

Якщо ви раніше купували цей косметичний продукт, то як обирали? Сподобалась упаковка? Підкупив приємний аромат? Можливо, ціна слугувала вирішальним критерієм? Якщо спрацювало щось із вказаного, то ми зовсім не здивовані, що зараз ви цікавитеся, як вибрати крем для рук. Адже ніщо із зазначеного не може бути основним орієнтиром. Додатковим – будь ласка. Основним – в жодному випадку. При виборі крему є речі важливіші. І їх обов’язково слід враховувати, аби косметика порадувала у всіх аспектах. Які саме, розповідаємо.

На очевидному, як от на терміні придатності та цілісності упаковки, зупинятися не будемо. Жоден брендовий магазин косметики, який себе поважає, не запропонує своїм клієнтам товарів з простроченими термінами й пошкодженнями. Однак, якщо ви вперше купуватимете крем у місці, де раніше не купували косметику, і якщо це не магазин котрогось конкретного бренду, краще перестрахуватися. Та й купувати косметичні засоби варто не будь-де, а найкраще – у спеціалізованому магазині, де дотримуються умов зберігання і гарантують якість. З цим усе зрозуміло. Що стосується вибору загалом, необхідно зважати на наведені нижче рекомендації.

Обираючи крем для рук, зверніть увагу на:

Склад. Це важливо, з огляду на два аспекти.

По-перше, інгредієнти при виготовленні мають використовуватися якісні, натуральні та безпечні. Засіб має допомагати, а не шкодити. А це можливо лише, якщо виробник ретельно та відповідально підійде до такого питання, як склад продукту.

По-друге, саме від активних компонентів крему залежить його функціональна дія. Наприклад, зволоження покладене на такі речовини, як гліцерин, молочна або гіалуронова кислота. Живлення – на різноманітні рослинні олії (ши, арганову та інші). Такі компоненти, як сквалан, олія абрикосових кісточок, амінокислоти, відповідають за відновлення, позбавлення від мікропошкоджень. Парафін пом’якшує. Вітаміни сприяють гладкості й гарному вигляду шкіри. Зокрема, вітамін Е допомагає при незначних подразненнях та пігментації.

Тип шкіри. Власне, цей критерій переважно поєднаний із попереднім. Адже кожен тип шкіри характеризується індивідуальним набором потреб, задовольнити які покликані ті чи інші інгредієнти у складі крему. Логічно, що максимальне зволоження знадобиться сухій шкірі. А ось якщо взяти засіб із такою дією для жирного типу, можна перестаратися. Відтак вибір крему для рук розумно здійснювати, з урахуванням типу шкіри.

Призначення по віку. Якщо на кремі зазначено «18+», то краще його не застосовувати для юної шкіри, а підібрати для тієї засіб із відповідної вікової лінійки, при виготовленні якої дотримані характерні вимоги. Шкіра у старшому віці теж має особливі потреби, тож далеко не кожен універсальний засіб зможе їх задовольнити. Такій шкірі потрібні біологічно активні речовини, здатні протистояти старінню, то ж і косметика має бути спеціальною. Віковий крем взяти для молодшої шкіри – теж не варіант, аби не зашкодити. Одним словом, тут вік, хоч і не завжди, але здебільшого має значення.

Текстура (консистенція). Спеціалісти рекомендують густіші засоби наносити на значно зневоднену шкіру, а з легшою текстурою – використовувати для щоденного догляду. Також цей аспект важливий у плані застосування крему вранці та ввечері. Легша ніжніша консистенція, якій характерні полегшене нанесення й добре поглинання, бажана для денного використання. Більш густа та в’язка – найкраще рішення для ночі. Зазвичай такі креми містять збільшений об’єм поживних речовин (вітамінів, мінералів тощо), які встигають добре наситити й відновити шкіру в нічний час.

Пора року. Зима і літо, холод та тепло – умови, що потребують варіативних підходів.

Чи не найскладніше доводиться шкірі рук в зимовий період. Під впливом вітру та морозу виникають почервоніння, свербіж, тріщини тощо. Тут потрібен особливий захист спеціальним кремом для зими – живильним, на жирній основі, з важчою текстурою, який, як слід, захищатиме, пом’якшуватиме, загоюватиме мікротріщини й усуватиме почервоніння. Якщо взяти звичайний крем для рук, можна нашкодити. Він здатен максимізувати появу тріщин під впливом негативних зимових факторів, позаяк цьому сприяє обсяг води, що входить до складу, а на холоді замерзає.

Оптимальні ж креми для літа – легкі, зволожувальні, такі, що добре утримують вологу у шкірних шарах й посилено захищають від ультрафіолету. Вони протистоять сухості, виникненню пігментних плям та іншим негараздам, які провокує спека з усіма супутніми негативними впливами.

Врахуєте усе, що ми перерахували вище – й вибрати крем для рук вам буде зовсім нескладно. А головне, це буде саме той засіб, який вам потрібен. З ним шкіра рук залишатиметься здоровою і молодою, жодні негативи не набридатимуть ні влітку, ні взимку, ні вдень, ні вночі.

Правильне застосування як ключова передумова ефективності

Коли крем для рук вибраний, залишається просто його використовувати, відповідно до елементарних рекомендацій – і буде вам щастя:

  • почати користуватися ще змолоду. Якщо шкіра перебуває в хорошому стані, це не означає, що про неї не потрібно піклуватися. Потрібно, ще й як, аби такий стан продовжувався якнайдовше;
  • застосовувати при необхідності, бажано – після кожного миття рук, посуду, ванни чи душу, або хоча б вранці та ввечері, перед виходом на вулицю, періодично поновлюючи під час тривалого перебування на свіжому повітрі;
  • наносити на суху чисту шкіру масажними рухами від нігтів до зап’ястка. Такий спосіб нанесення покращує кровообіг, а це натомість допомагає краще поглинатися крему;
  • для видалення залишків засобу можна використовувати серветку;
  • для досягнення максимального результату, підвищення дії крему, можна перед його нанесенням робити ванночку для рук на основі трав або морської солі. Така ванночка розкриє пори, а це означає, що ніщо не заважатиме проникати вглибину корисним речовинам.

Тепер ви знаєте, як правильно вибирати й застосовувати крем для рук. Наостанок залишається лише сказати кілька слів про нашу лінійку цих косметичних засобів.

Креми для рук Mr.SCRUBBER – надійні помічники у догляді

До вашої уваги – чудові живильні креми з багатогранною дією, виготовлені на основі ефективних натуральних компонентів: олії ши, аргани та абрикосових кісточок, гліцерину і вітаміну Е. Вони добре пом’якшують, зволожують та живлять. Ефективно протистоять сухості, лущенню і надмірній пігментації. Реалізують захист від шкідливих зовнішніх впливів. Забезпечують рукам ніжні відчуття й доглянутий вигляд.

Ви можете обрати хороший живильний крем для рук з лінійки Mr.SCRUBBER із найкращим для себе ароматом. Квітковий з пудровими нотами, соковита спіла слива, розкішна півонія та інші оригінальні запахи допоможуть задовольнити найвибагливіші вимоги.

Якщо вас цікавить котрийсь наш крем для рук (ціна кожного із них – доступна), обирайте і замовляйте. А що робити далі, як його слід використовувати, ви вже знаєте до дрібниць.

Ніжності, краси та молодості вашим рукам якомога довше!