Шкіра навколо очей дуже ніжна і тонка. Відтак більш чутлива до негативних зовнішніх впливів. Інтенсивніше віддзеркалює наслідки нинішнього, далекого від ідеалу, ритму життя: різних стресових ситуацій, перенавантажень організму тощо. З’являються ненависні темні кола під очима, набряклості, дрібні зморшки та ін. Зрозуміло, шкіра навколо очей потребує особливого догляду, застосування спеціальних косметичних засобів, за допомогою яких можна оперативно позбутися від подібних дефектів, надати свіжості, молодості та краси обличчю, в цілому. Ключове місце з-поміж такої косметики відводиться патчам під очі. Їм ця стаття і присвячена. Що таке патчі під очі, як обрати і якими вони бувають, дізнаєтеся далі. І ще, привідкриваючи завісу: після прочитання цього матеріалу, ви точно зможете вибрати для себе фаворита у зазначеній категорії косметичних засобів. Тож, якщо вам цікаво, давайте почнемо.

Що таке патчі для очей?

Це спеціальна доглядова косметика, як правило, каплеподібної форми, призначена для нанесення на ділянку під очима. Косметичні патчі, або аплікації, створюються зі спеціальних матеріалів і просочуються значними обсягами корисних речовин (вітамінів, рослинних екстрактів, олій, антиоксидантів, пептидів та інших необхідних для шкіри активних елементів). Завдяки високим концентраціям діючих інгредієнтів патчі без зволікань «беруться до роботи»: живлять, зволожують, розгладжують, освітлюють шкіру або здійснюють на неї інші позитивні впливи, в залежності від свого функціонального призначення.

Свіжа, молода, без слідів втоми й узагалі без будь-яких негативних характеристик шкіра навколо очей – такий ефект цілком реальний, якщо знати, як вибрати патчі під очі і правильно їх застосовувати з оптимальною регулярністю.

Патчі під очі – які бувають?

Сучасна beauty-індустрія рясніє розмаїттям косметики для догляду за зоною навколо очей, патчами зокрема. Різні косметичні бренди по всьому світу пропонують власні розробки. Засоби відрізняються складами, ефектами та цінами. Легко розгубитися у всьому різноманітті й можна зіштовхнутися з певними труднощами при виборі. Щоб цього не трапилося, пропонуємо ознайомитися з двома основними видами: гідрогелеві і тканинні патчі для очей.

Гідрогелеві. За своєю суттю – гелеві подушечки. Полімерна сполука гідрогель енергійно вбирає рідину з розчиненими в ній активними речовинами, а потім ділиться ними зі шкірою. Дія гідрогелевих патчів – швидка, проникнення в епідерміс – глибоке. Проте на цьому з плюсами, мабуть, все.

Тканинні. Це свого роду клейкі пластирі з нетканого матеріалу, щедро збагачені живленням, корисним для зони навколо очей. Комусь вони схожі на вологі серветки, просочені спеціальними композиціями. При порівнянні з гідрогелевими, вони мають більш оптимальний період висихання на шкірі, прилягають щільніше, в результаті чого поглинання цілющих компонентів шкірою відбувається покращено. Дієво прибирають невеликі зморшки, посиніння та набряклості.

Які патчі кращі – гідрогелеві чи тканинні?

Був час, що гідрогелеві патчі для очей користувалися попитом. Сьогодні в цьому протистоянні з величезною перевагою перемагають патчі для очей тканинні. Більшість жінок і модні б’юті-бренди відмовляються від гідрогелю та віддають перевагу тканині, з огляду на низку причин.

Гідрогелеві засоби дають короткочасний ефект, недостатньо результативні при наявності серйозних шкірних проблем. Щоб хоч чогось досягти, їх необхідно використовувати курсами по декілька тижнів. Якщо коротко, то їх можна описати так: багатообіцяючі, але малоефективні. Тобто можна витратити час і гроші, а реальність буде далека від бажаного. Проте це не найбільше зло. Найбільше ж полягає не так у відсутності ефекту, як в його наявності, однак з негативним підтекстом.

Так, гідрогель прибирає зморшки. Та не за рахунок додаткового зволоження, а шляхом створення парникового ефекту. Для вологи, що виділяється самою шкірою, патчем створюється бар’єр і вона застрягає в міжклітинному просторі. Шкіра набрякає, зморшки розгладжуються. Але ось назад в клітину ця волога потрапити не може. Міжклітинний простір наповнюють розріджені продукти розпаду. Через якийсь час зморшкуватість може збільшитися, плюс порушується водно-сольовий баланс, погіршується ліпідний бар’єр, страждає природний мікробіом людини.

Зовсім інша справа – патчі тканинні. Вони чудово справляються з багатьма завданнями, зокрема борються з невеликими зморшками, темними колами і набряками, омолоджують та реалізують ліфтинг-ефект, пом’якшують і зволожують, роблять міцнішими стінки судин, налагоджують кровообіг, стимулюють вироблення колагену, сприяють відновленню клітин і ранозагоєнню ніжної шкіри повік. Склади, якими просякнуті тканинні патчі для очей, зазвичай містять більше число компонентів в ретельно підібраних комбінаціях, а відтак відрізняються підвищеною поживністю та вважаються високоефективними. Зовнішній шар епідермісу прекрасно на них реагує, природний водний баланс не зазнає зазіхань, шкіра радує свіжістю та красою.

Крім сказаного, патчі з тканини краще фіксуються на шкірі. Вони зручніші в застосуванні, не сповзають під час роботи за комп’ютером або виконання повсякденних домашніх справ. З якої сторони не подивися – суцільні плюси. Тож відповідь на питання, які патчі кращі – тканинні чи гідрогелеві – повністю очевидна, логічна та обґрунтована.

Тканинні патчі під очі: варіанти за призначенням

Світу краси відомі різні види патчів, згідно з ключовими функціональними діями і проблемами, з якими ті допомагають справлятися:

  • Дренувальні патчі. Зменшують/знімають набряки під очима. Їх робота спрямована на виведення зайвої вологи і зміцнення судин. Діючими речовинами можуть виступати екстракт солодки, кінського каштана, кофеїн, рутин та інші речовини. Популярні лімфодренажні патчі з гіалуроновою кислотою;
  • Відбілювальні патчі. Покликані рятувати від темних кіл навколо очей. Як і попередній вид, можуть містити кофеїн, плюс відбілювальні кислоти, антиоксиданти і зволожувачі. Якщо потемніння цієї ділянки шкіри спровоковане недосипом або перевтомою, патчі для очей від темних кіл вирішують задачу практично відразу. Якщо ж синці під очима викликані хворобами, то ефект від застосування косметики короткостроковий;
  • Антивікові патчі під очі. Запускають природні процеси омолодження шкіри, зокрема інтенсифікують синтез власного колагену організмом. Протистоять мімічним зморшкам, підвищують пружність. Насичують шкіру вологою і корисними комплексами, запобігають зневодненню й передчасному старінню. Необхідний вплив здійснюють такі компоненти, як гіалуронова кислота, колаген, муцин равлика, екстракт чорної ікри, антиоксиданти і пептиди.

Існують також живильні, розгладжувальні, відновні та деякі інші різновиди. Але головний висновок, який з цього потрібно зробити, такий: спочатку встановлюється проблема, потім підбираються найкращі патчі під очі для її вирішення.

Які патчі обрати?

Крім того, що краще купувати тканинні патчі, розроблені для усунення певних негативів, а так наповнені тими чи іншими корисними речовинами, слід визначитися з косметичним брендом. Не станемо ходити довкола, а відразу представимо вам патчі під очі Hyaluronic acid Eye Patch 0,4 % Mr.SCRUBBER. Вони містять низькомолекулярну гіалуронову кислоту, тому діють одразу в декількох напрямках.

Патчі для очей з гіалуроновою кислотою делікатно зволожують, не перенавантажуючи шкіру в периорбітальній ділянці. Реалізують баланс вологопоглинання, в залежності від таких факторів, як вік, клімат, сезон. Гіалуронка підтримує шкіру на клітинному рівні, мімічні зморшки розгладжує, а глибокі істотно зменшує. Максимально підвищує пружність та еластичність шкірних покривів.

Результат застосування Hyaluronic acid Eye Patch Mr.SCRUBBER – ніжна, гладенька, здорова, зволожена шкіра навколо очей з рівномірним тоном і без темних кіл та мішків.

Тепер ви знаєте, як обрати патчі під очі й на що звернути увагу. Знаєте, чому більшість надає перевагу тканині, а не гідрогелю. А ще ознайомилися з інформацією про один із популярних засобів цієї категорії.

Хочете купити тканинні патчі для очей, про які ми вам розповіли? Замовляйте! Вони – справжнє втілення всіх переваг тканинного різновиду з масою позитивних відгуків від задоволених клієнток.