Сьогодні поговоримо про тканинні маски. Ні, не про ті багаторазові захисні вироби, використання яких актуалізується під час карантинних заходів. Це не наша спеціалізація. Наша полягає в подовженні вашої молодості та краси, за допомогою спеціальних косметичних засобів та аксесуарів. Один із найкращих помічників у цьому питанні – тканинні маски для обличчя. Зараз вони мега популярні, як при салонних, так і при домашніх процедурах. Що вони таке, якими бувають, у чому їх переваги та секрет популярності, а також, як правильно застосовувати тканинні маски – наданню відповідей на ці запитання й присвячена наша стаття.

Що таке тканинна маска для обличчя?

Тканинна маска – це одноразовий косметичний продукт, виготовлений зі спеціального матеріалу, міцного та водночас м’якого. Який саме це матеріал (бавовна, мікрофібра, целюлоза чи ін.), залежить від виробника. Саме виробник обирає також, яким буде просочення маски (який гель або сироватка необхідні для забезпечення певних ефектів) і рівномірно наносить його на основу. Такий цілющий шматочок тканини щільно прилягає до обличчя, створюючи бар’єр для виходу поживних речовин назовні. Шкіра одержує все необхідне з максимальною ефективністю.

Форма маски наближена до овалу обличчя та доповнена прорізами для очей, губ і ніздрьової частини носа. «Маски-серветки для обличчя» – ще одна назва, яку можна зустріти в каталогах косметики, оскільки візуальної та тактильної подібності з серветками у них не відібрати.

Ще кілька десятиліть тому процедури із застосуванням тканинних масок були цілим ритуалом та прерогативою салонів краси. Для їхнього проведення створювалася особлива атмосфера з розслаблюючою музикою та ароматерапією. Не всі могли дозволити собі подібне. У наш же час не важко потурбуватися таким способом про шкіру обличчя в домашніх умовах. Купити тканинну маску просто, головне – підібрати ту, що підійде саме вам.

Види та склад тканинних масок

Ключова класифікація тканинних масок ґрунтується на забезпечуваних ефектах. А ті, у свою чергу, залежать від діючих інгредієнтів, якими просякнута тканина.

У світлі цього питання слід окреслити, чим відрізняються корейські маски від європейських. Східна практика передбачає створення масок на основі екзотичних для нас активних речовин, наприклад муцину равлика або екстракту чорної ікри. Західній же характерні традиційні рішення, зокрема виготовлення масок з колагеном чи гіалуроновою кислотою.

Згідно з функціональним призначенням, основні види тканинних масок такі:

  • зволожувальні. Сприяють вологоутримуванню у шарах шкіри. Гарний приклад – гіалуронова маска;
  • поживні. Покликані насичувати шкіру різними корисними речовинами, зокрема вітамінами, мінералами, оліями та ін.;
  • омолоджувальні. Активізують природне вироблення колагену та еластину, проробляють різні види зморшок, підвищують вологість та пружність шкіри. Чудово з такими завданнями справляються ретинол і колаген;
  • протизапальні. Створюються на основі компонентів, які зменшують вироблення шкірного сала та звужують пори. Вони можуть містити корисні олії, рослинні компоненти, цинк, сірку та інші речовини.

Нерідко маска тканинна для обличчя поєднує кілька ефектів, як наприклад, живить, заспокоює, зволожує, підвищує пружність та еластичність. Саме така косметика цінується найбільше. І саме такі маски (з колагеном, ретинолом, гіалуроновою кислотою, вітаміном С, ніацинамідом) представлені в каталозі виробника Mr.SCRUBBER.

Найкращі тканинні маски – запорука незаперечних переваг

Розкриваючи феномен популярності тканинних масок для обличчя, перерахуємо їх ключові переваги:

Ефективність, оперативність та інтенсивність впливу. У порівнянні з іншими видами, косметичні маски для обличчя найчастіше дають найкращі результати. Їх щедре просочення корисними для шкіри речовинами забезпечує початок дії відразу після розміщення на обличчі з безпроблемним проникненням у глибокі шари. При цьому тканинна основа не дає випаровуватись важливим інгредієнтам з поверхні шкіри. Результат – активне зволоження, живлення, надання гладкості, свіжості й природної краси.

Зручність і легкість застосування. Все, що потрібно зробити, коли тканинна маска буде у вас, це розпакувати, зафіксувати її на обличчі, розправивши по контуру, залишити так орієнтовно на 15 хвилин і в кінці просто зняти. Не потрібно змивати, витирати чи виконувати будь-які інші дії. Просто та елементарно.

Універсальність. Тканинні маски здатні вирішити багато проблем догляду за шкірою. Їх можна задіювати у домашніх умовах, на роботі, в поїздках. Завдяки індивідуальній упаковці їх можна взяти з собою куди завгодно. Крім того, універсальність використання стосується й часу. Коли вам зручно, тоді й робите процедуру краси. Вранці маски тканинні для обличчя виконують чудове зволоження, вирівнюють тон та готують обличчя до нанесення макіяжу. Ввечері усувають втому, освіжають й реалізують належну підготовку до сну.

Гігієнічність. Позаяк тканинні маски одноразові і відкриваються безпосередньо перед застосуванням, досягається максимум у плані гігієнічності та безпеки. Перебуваючи в герметичній упаковці у такому обсязі, який необхідний для однієї процедури, вони, а відтак і ваша шкіра, захищені від будь-яких сторонніх та небажаних реакцій. Для порівняння: якщо взяти будь-яку багаторазову маску в баночці, повністю виключити ймовірність занесення в продукт бактерій дуже складно. Вони можуть потрапити разом із пальцями або якщо ви раптом забудете закрити кришку. Після цього будуть розмножуватися і можуть провокувати запалення. Одноразовість масок-серветок подібне унеможливлює.

Як правильно використовувати маски для обличчя?

Вище ми трохи торкнулися цього питання. Зараз – докладніше.

Отже, спочатку необхідно очистити обличчя, ретельно видалити макіяж. Пам’ятайте, що тканинні маски слід наносити лише на чисту та суху шкіру. Наступний крок – відкрити упаковку (безпосередньо перед використанням!), акуратно вийняти маску і розмістити її на обличчі. Потрібно розправити серветку так, щоб не було заломів, повітряних бульбашок та іншого. Після закінчення часу дії косметичного засобу його просто необхідно зняти. Якщо процедура робиться ввечері, можна злегка поплескати пальцями по обличчю, аби рівномірно розподілити залишки по шкірі. Так і кровообіг посилиться, і цілющий склад вбереться ще краще. У випадку ранкового застосування, на завершення слід пройтися по обличчю ватним диском і вже хвилин через 20 можна наносити макіяж. Загалом нічого складного, а результат приголомшливий!

Скільки часу тримати тканинну маску на обличчі? Цей проміжок може становити 10-30 хвилин. Дотримуйтесь рекомендацій виробника, вказаних на упаковці. Трохи довше – не критично, але й недоцільно. Час, який вказує виробник – оптимальний для отримання максимальної користі. Далі дія припиниться, цілюща маска стане простою серветкою. І, до речі, на ніч краще не залишайте, а то тканина підсохне, приклеїться до обличчя або подушки, буде дуже незручно.

Важливі рекомендації щодо застосування тканинних масок:

  • не використовуйте одноразовий виріб повторно. Після відкривання засіб не може довго зберігатися і наноситися на обличчя ще раз. Інакше замість користі не є винятком шкода. Якщо в упаковці залишилося багато сироватки/гелю, спробуйте якнайбільше її/його набрати на тканину, а все інше нанесіть на шию та зону декольте;
  • робіть маски в міру необхідності, орієнтуючись на потреби шкіри. Відчули, що шкіра суха – зволожте. Потрібно прибрати жирний блиск – матуйте. Якщо виробник вказує, що необхідний курс, дотримуйтесь його рекомендацій, аби отримати найкращі результати;
  • враховуйте, що маски для обличчя не призначені для зони навколо очей. Власне, це і так зрозуміло, з огляду на наявність спеціальних прорізів. Розмащувати склад-просочення на чутливу периорбітальну ділянку не треба. А що робити можна й потрібно, то це використовувати відповідні патчі під очі;
  • якщо перед застосуванням охолодите маску в холодильнику протягом 10-15 хвилин, зможете ефективно усунути набряклість (найкраще робити це вранці);
  • у періоди, коли шкіра обличчя сильно подразнена, ліпше не використовуйте маски-серветки, поки не впораєтеся із загостренням, нормалізувавши стан шкірних покривів;
  • при схильності до алергій та наявності у складі маски екзотичних інгредієнтів не зайвим буде протестувати засіб до початку застосування;
  • зробіть б’юті-ритуал приємним. Можете з маскою на обличчі прилягти, включити улюблену музику та розслабитись. Так ви зможете відпочити, а м’язи обличчя будуть максимально налаштовані на дію маски;
  • зберігайте тканинні маски запечатаними в прохолодному місці, не допускаючи потрапляння на упаковку сонячних променів та впливу високих температур.

Якщо хтось скаже вам, що маски для обличчя тканинні не ефективні, ґрунтуючись на своєму негативному досвіді використання, знайте: вони просто не навчилися правильно їх застосовувати. Саме недотримання простих згаданих вище правил у більшості випадків призводить не до того результату, який хотілося б отримати.

Тканинні маски для обличчя: купити найкращу в інтернет-магазині Mr.SCRUBBER

Тепер, коли ви знаєте все, що потрібно знати з приводу тканинних масок, саме час вибрати та замовити відповідні. У нашому каталозі представлені різні маски для обличчя. Найкращі діючі речовини (колаген, ретинол, гіалуронова кислота, вітамін С, ніацинамід), застосування натуральних безпечних матеріалів та реалізація інноваційних технологічних рішень – лише частина передумов, завдяки яким наша продукція часто потрапляє в топ тканинних масок для обличчя.

Маски тканинні Mr.SCRUBBER ефективні та недорогі. Кожна заслуговує на звання найкращої за умови підбору, відповідно до потреб шкіри. Вибирайте та замовляйте! Наші маски – гарантія свіжості та привабливості вашого обличчя!