Mr.SCRUBBER – це бренд, який любить вашу шкіру, ніжно піклується про її красу і молодість, невтомно працює над покращенням стану вашої шкіри і перетворює догляд на істинне задоволення.

Свою діяльність ми розпочали в 2015 році з виготовлення кавових скрабів, і вже сьогодні асортимент продукції налічує більше 500 позицій.

Наші засоби для тіла, обличчя, волосся, чоловічий догляд, серія для дому і ванни стали улюбленими не тільки для українців. Офіційні представництва діють у Молдові, Польщі, Азербайджані, Катарі. У Молдові й Україні відкрили двері перші фірмові магазини.

Для створення своїх засобів ми відбираємо тільки найкращі сертифіковані компоненти і дійсно працюючі формули. Завдяки цьому, ви отримуєте той результат, на який розраховуєте, і навіть трішки більше, адже кожен продукт виготовляється руками наших майстрів та отримує частинку нашого тепла і турботи. Натуральна косметика покращує стан шкіри і волосся, не викликає звикання і дозволяє з часом усунути всі косметичні недоліки. Широка лінійка серій і засобів дозволяє підібрати косметику для будь-якого типу шкіри, віку чи навіть способу життя.

Вся косметика Mr.SCRUBBER виготовляється в Україні (м. Луцьк), не тестується на тваринах, має санітарно-гігієнічні висновки і свідоцтва про якість від виробника.

Увага до побажань та пропозицій клієнтів, постійний зворотний зв'язок дають можливість удосконалюватись і рости, створювати не просто косметику, а саму красу, ніжність і свіжість!

Наш девіз – LOVE YOUR SKIN – це любов до клієнтів та їх прагнення піклуватися про себе та своє тіло!

Будемо раді бачити вас на сайті та в магазинах:

  • м. Київ, вул. Берковецька, 6Д, ТРЦ Lavina Mall, 1 поверх, (територія Food-court);
  • м. Луцьк, пр. Волі, 1, ТЦ "Луцьк" (ЦУМ), 1 поверх;
  • м. Луцьк, вул. Сухомлинського, 1, ТРЦ "ПортCity", 1 поверх;
  • м. Львів, вул. Кульпарківська, 226а, ТРЦ Victoria Gardens, 1 поверх;
  • м. Львів, вул. Шевська, 12, ТЦ "Вернісаж Lviv Mall", 2 поверх;
  • м. Рівне, вул. Короленка, 1, ТРЦ "Злата Плаза", -1 поверх;
  • м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 51, ТРЦ Sky Park, 1 поверх.