Mr. SCRUBBER – це компанія, яка любить вашу шкіру, ніжно піклується про її красу і молодість, невтомно працює над покращенням стану вашої шкіри і перетворює догляд в істинне задоволення.

Свою діяльність ми почали в 2015 році з виготовлення кавових скрабів, і вже сьогодні асортимент продукції налічує більше 500 позицій.

Наші скраби, маски, мила, гелі, креми, шампуні, олії стали улюбленими не тільки для українців. Офіційні представництва діють у Молдові, Польщі, Азербайджані, Катарі. У Молдові і Україні відкрили двері перші фірмові магазини.

Всі засоби сертифіковані в Україні без тестування на тваринах, а також пройшли нотифікацію в Європі.
Для створення своїх засобів ми відбираємо тільки найкращі сертифіковані компоненти і дійсно працюючі формули. Завдяки цьому, ви отримуєте той результат, на який розраховуєте, і навіть трішки більше, адже кожен продукт виготовляється руками наших майстрів та отримує частинку нашого тепла і турботи. Натуральна косметика оздоровлює шкіру, не викликає звикання і дозволяє з часом усунути всі косметичні недоліки. Широка лінійка серій і засобів дозволяє підібрати косметику для будь-якого типу шкіри, віку чи навіть способу життя.

Вся косметика Mr.SCRUBBER виготовляється в Україні (м. Луцьк), має санітарно-гігієнічні висновки і свідоцтва про якість від виробника.

Увага до побажань і пропозицій клієнтів, постійний зворотній зв’язок дають можливість удосконалюватися і рости, створювати не просто косметику, а саму красу, здоров’я і ніжність!

Наш девіз - LOVE YOUR SKIN - це любов до клієнтів і їх прагнення піклуватися про себе і своє тіло!

Будемо раді бачити Вас на сайті та в магазинах:

м. Київ, вул. Берковецька, 6Д, ТРЦ «Lavina Mall», 1 поверх, (територія Food-court);
м. Луцьк, пр. Волі, 1, ТЦ «Луцьк» (ЦУМ), 1 поверх;
м. Луцьк, вул. Сухомлинського, 1, ТРЦ «ПортCity», 1 поверх;
м. Львів, вул. Шевська, 12, ТЦ «Вернісаж
Lviv Mall», 2 поверх;
м. Рівне, вул.
Короленка, 1, ТРЦ «Злата Плаза», -1 поверх;
м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 51, ТРЦ Sky Park,1 поверх.