Косметичні бренди, що поважають себе і своїх споживачів, постійно розвиваються, удосконалюються, прагнуть запропонувати щось ще краще, аби зробити вашу шкіру здоровішою та красивішою. Час від часу асортимент їхніх продуктів поповнюють нові товарні найменування, які початково можуть викликати подвійне відчуття: «Вау! Щось новеньке, обов’язково треба спробувати!» з одночасним «А чи не є це звичайною маркетинговою хитрістю для підвищення продажів, а не чимось, що відкриває перед клієнтом нові грані догляду за шкірою?». Знайомо? Подібні протиріччя поки що й у вас стосуються такої групи косметичної продукції, як гідрофільні олії? Тоді саме час у всьому розібратися, розставивши усі крапки над «і».

Давайте сьогодні поставимо гідрофільну олію у центр уваги. З’ясуємо, що вона таке, навіщо потрібна і які можливості перед нами відкриває, детально розберемо її плюси та мінуси. А ще поговоримо про особливості застосування та про лінійку-новинку гідрофільних олій Mr.SCRUBBER. Чи варто витрачати час та гроші на цей вид доглядової косметики? – Починаємо шлях до отримання остаточної відповіді прямо зараз.

Гідрофільна олія – це…

У світі краси та догляду за шкірою існує безліч косметичних продуктів, кожен із яких виконує свій унікальний набір функцій. Одним з найцікавіших та найефективніших продуктів у сфері догляду за шкірою обличчя в наш час є гідрофільна олія. Що ж таке гідрофільна олія для обличчя і як вона працює?

Гідрофільна олія – це незвичайна і досить інноваційна форма очищення шкіри, яка набула величезної популярності серед цінителів краси та догляду за шкірою. Це неймовірний засіб для ретельного очищення шкіри, видалення стійкого макіяжу і навіть гриму. Це спеціальний продукт для очищення шкіри, який має унікальну властивість змішуватися з водою. У цьому й полягає його головна відмінність від звичайних олій та олійних засобів. Гідрофільна олія спроектована таким чином, щоб бути «гідрофільною», або «водолюбною», що означає її здатність ефективно взаємодіяти з водою, а не відштовхувати її.

Секрет ефективності гідрофільної олії полягає у її структурі. Основою цього продукту є олія, яка має гідрофобні та гідрофільні частинки. Гідрофобні частинки здатні притягувати та розчиняти жирові забруднення, такі як себум (шкірне сало) та макіяжні залишки. Гідрофільні частинки, своєю чергою, забезпечують взаємодію з водою. Крім основи – натуральних та мінеральних олій – структура засобу передбачає наявність емульгаторів, антиоксидантів та ефірних олій.

Як працює гідрофільна олія при очищенні шкіри? Процес досить цікавий. При нанесенні засобу на суху шкіру обличчя він починає розчиняти жирові забруднення, зокрема макіяж, залишки сонцезахисного крему, себум та інше. Це відбувається завдяки гідрофобним частинкам у складі олії, які проникають у пори й ефективно розчиняють олію та жир. Коли гідрофільна олія вперше зустрічає воду, вона перетворюється на легку емульсію, яка легко змивається. Гідрофільні частинки в ній утворюють молочну текстуру, що дозволяє видалити всі розчинені забруднення без залишків. Іншими словами, очищувальний засіб зв’язує молекули жиру і бруду на поверхні шкіри, після чого все це беззалишково змивається водою.

Гідрофільна олія для вмивання є унікальним і ефективним продуктом для очищення шкіри, завдяки своїй здатності взаємодіяти як з олійними, так і з водними частинками. Цей продукт підходить для всіх типів шкіри, дозволяє досягти глибокого і повного очищення без пересушування, робить вашу шкіру м’якою, чистою та зволоженою. На додачу хороші гідрофільні олії можуть також нормалізувати роботу сальних залоз, покращити текстуру та колір дерми, нейтралізувати подразнення і запалення, прибрати сліди втоми й недосипання, інтенсифікувати відновлювальні процеси, уповільнити процеси старіння. Більшого і не забажаєш, згодні?

Олія гідрофільна та її переваги

Дочитавши до цього місця, ви вже й самі, напевно, можете сформулювати кілька переваг продукту, що розглядається. Але спробуємо перерахувати їх усі, аби отримати комплексну картину:

  • легке, швидке та якісне видалення будь-яких видів макіяжу, навіть водостійких, розщеплення і зв’язування жирів та восків, чудова ефективність стосовно різних типів забруднень, беззалишкове зняття зі шкіри залишків косметики з SPF;
  • комплексна дія (притягування + розчинення забруднень), що забезпечує покращені результати очищення шкіри;
  • глибоке очищення та звуження пір (гідрофільна олія для очищення пір є одним із найважливіших доглядових продуктів);
  • дбайливе ставлення до ліпідного бар’єру, турбота про збереження м’якості шкіри, збереження здорового водного балансу, не пересушування під час очищення, а відтак не провокування підвищеного вироблення жиру;
  • можливість використовувати гідрофільну олію для сухої шкіри, а також для нормальної, жирної, проблемної, комбінованої та чутливої (єдине, що потрібно враховувати вказівки виробника, для якої саме шкіри конкретний засіб призначається);
  • відсутність заборони застосування для очищення губ і периорбітальної зони;
  • відсутність протипоказів при дотриманні елементарних рекомендацій щодо використання;
  • тільки комфортні відчуття під час застосування та після процедури, ніякого свербіння, сухості та стягнутості, жодної жирної плівки після вмивання;
  • нанесення без застосування ватного диска або інших доповнень, що унеможливлює ризики механічних пошкоджень шкіри;
  • відсутність потреби попередньо змивати декоративну косметику;
  • безпека для шкіри при дворазовому (ранковому та вечірньому) щоденному застосуванні;
  • мінімальна витрата, з огляду на застосування на одну процедуру малих обсягів засобу, а так тривалий період експлуатації кожної упаковки і, відповідно, економія (хоча й в цілому, забігаючи наперед, ціна гідрофільної олії від Mr.SCRUBBER стане для вас приємним сюрпризом).

Тут же відповімо на запитання: а як щодо мінусів? Чи є вони при настільки примітному переліку плюсів? Зазначимо, що може бути індивідуальне несприйняття компонентів. Але якщо ретельно та відповідально підійти до вибору, цей так званий мінус можна легко нівелювати. Що ще? Персональна неприхильність до текстури. Не всім може подобатися олійна консистенція. Але це, мабуть, поодинокі випадки. Ще можна вказати, що вмивання із задіянням гідрофільної олії займає трохи більше часу, але воно того варте. А так загалом якихось явних та серйозних недоліків ця косметика позбавлена.

Гідрофільна олія – навіщо потрібна й кому підходить?

Якщо коротко, то такий продукт необхідний для вмивання та зняття макіяжу. Він чудово показує себе в ролі як першого етапу очищення (вилучення косметики з обличчя), так і другого (повне очищення, підготовка до нанесення подальшого догляду). Щоб зрозуміти, чи потрібен він вам, відштовхуйтеся від двох аспектів: від власних уподобань у текстурах косметики та від обсягів і частоти нанесення макіяжу. Якщо у вас буде хороша гідрофільна олія, вам не знадобиться окремий засіб для демакіяжу, що вигідно і в фінансовому плані, й у сенсі економії часу на догляд.

Задумалися, чи потрібна вам гідрофільна олія, якщо ви рідко фарбуєтеся або не фарбуєтеся взагалі? Потрібна! Вона буде очищати ваше обличчя від інших складних забруднень, з якими важко впоратися іншою очищувальною косметикою.

Може, ви не користуєтеся декоративною косметикою, але не нехтуєте застосуванням санскріну, розуміючи його важливість? Для зняття сонцезахисного засобу зі шкіри обличчя варіант, що розглядається, пречудовий. Засоби з SPF повністю не змиваються звичайними пінками для вмивання, тому що за своєю стійкістю близькі до кремів ВВ. Вони добре поглинаються шкірою, щоб одразу не піти разом із потом та вологою. Тому й змивання потребують аналогічного, як і стійка косметика. Гідрофільною олією – саме те, що треба.

Можливо, у вас, як у підлітка, шкіра страждає від висипів та чорних цяток? Олія для очищення обличчя стане для вас надійним помічником. Вона ефективно розчинятиме шкірний себум. Регулярне використання дозволить значно очистити пори та зменшити їх розміри. Також допоможе позбавитися олія від чорних цяток, які такі набридливі й мало якими способами піддаються результативному усуненню.

Як варіант, у вас – дуже сухі шкірні покриви, і ви хочете очищати їх з максимальною м’якістю та дбайливістю. Все так? Тоді це аналогічно ваш тип очищувального засобу.

У дзеркалі зранку спостерігаєте набряки на обличчі? Не знаєте, як їх усунути? Дієвий спосіб «олія гідрофільна + самомасаж обличчя» прийде вам на допомогу. Можете масажувати обличчя руками або ролером – як вам зручніше і як краще виходить. Головне, що результат точно порадує: так вдасться розігнати застояну рідину й прибрати набряклість, а ще м’язи розслабляться, що сприятливо позначиться на глибині зморшок, якщо ті вже дали про себе знати.

Розкриваючи питання, кому підходить цей продукт, не можна не пройтися типами шкіри. Як вже згадувалося при розгляді переваг олій гідрофільних, вони можуть бути актуальними для будь-якого типу шкіри – сухого, нормального, жирного та комбінованого. Видаляючи макіяж і забруднення, вони на будь-якій шкірі позначаться якнайкраще, не спровокують подразнень та пересушування. Однак є низка нюансів у цьому сенсі, які важливо врахувати:

  • суха шкіра + олія для вмивання гідрофільна – чудовий тандем із забезпеченням зволоження та живлення. Супер варіант для щоденного застосування;
  • гідрофільна олія для жирної шкіри та комбінованої – не менш примітне рішення, оскільки забезпечується можливість прибрати зайвий жир без провокування сухості. Олія працює добре, але не завжди в такому випадку здатна впоратися повністю самостійно. Тоді стає актуальним застосування додаткового засобу для очищення;
  • для чутливої шкіри важливо вибирати засіб без агресивних складових. Барвники, ароматизатори та інші інгредієнти, які потенційно здатні призвести до подразнення шкірних покривів, у складі присутніми бути не повинні. Якщо це врахувати, гідрофільна олія прекрасно продемонструє свої ефекти на чутливій шкірі.

Тобто натуральна гідрофільна олія – хороший варіант для будь-якої шкіри. Який би тип у вас не був, розгляньте можливість ввести у свій догляд цей продукт. Єдине, що враховуйте свій тип шкіри і її персональні особливості. Вибирайте на основі цього конкретний засіб – не прогадаєте.

Як правильно застосовувати гідрофільну олію для очищення обличчя?

На відміну від інших очищувальних засобів, від тієї ж пінки, нанесення гідрофільної олії слід здійснювати сухими руками на суху шкіру обличчя. Це запорука м’якого розчинення жиру та забруднень.

Весь процес повинен мати таку етапність:

  • нанесення невеликого обсягу олії на сухі долоні;
  • розподілення засобу по сухому обличчю масажними рухами;
  • масажування обличчя протягом хвилини-двох із невеликою кількістю теплої води;
  • змивання (аналогічно теплою водою);
  • стандартне вмивання пінкою або гелем (не обов’язковий процес, але якщо хочете отримати відчуття абсолютної чистоти або маєте проблемну шкіру, то найкраще його не пропускати).

Як бачите, нічого складного, але нюанси слід враховувати.

Втім, ви завжди зможете зорієнтуватися, що і як потрібно робити, маючи у своєму розпорядженні той чи інший засіб. Для цього перед першим застосуванням достатньо уважно вивчити рекомендації виробника. Не просто звертайте увагу на те, що рекомендує виробник, а й дотримуйтеся вказівок – і застосування гідрофільної олії не підведе.

Топ гідрофільних олій від Mr.SCRUBBER

А тепер плавно перейдемо від теорії до практики. Що таке олія для вмивання обличчя, зрозуміло. Що перебуває в діапазоні її функціональних можливостей – також. Відповідь на запитання, чи потрібно мені купити гідрофільну олію, позитивна? Тоді настав час з’ясувати, де і який саме засіб купувати.

У світлі цієї теми хочемо представити вам наші новинки – найкращі гідрофільні олії

Mr.SCRUBBER! Ми неспроста заявляємо про найкращість своєї продукції. Не стверджуватимемо, що засоби інших брендів не варті уваги. Ні, може, вам і пощастить знайти достойні варіанти. Але час точно доведеться витратити, а в успіху результату впевненості немає. Інша річ – те, що ми пропонуємо. Наші натуральні засоби цієї категорії – результат ретельних професійних розробок з урахуванням різнопланових потреб та максимальної турботи про вашу шкіру.

До вашої уваги – три чудові продукти WASH ME GENTLY:

  1. Гідрофільна олія для нормальної шкіри. На додачу до делікатного очищення без провокування сухості та подразнень, ефективного усунення всіх видів забруднень засіб протистоїть стягнутості та дискомфорту, покращує тон і текстуру, має зміцнювальний та розгладжувальний ефекти. З ним ваша шкіра буде в тонусі, сяятиме та випромінюватиме красу.
  2. Гідрофільна олія для сухої шкіри. Ефективне очищення є основою цього продукту. Важлива дія – усунення сухості, лущення та дискомфорту. Додатково – пом’якшення, тонізація, зміцнення іта розгладжування. Комплексна турбота про суху шкіру обличчя у найкращих своїх проявах!
  3. Гідрофільна олія для жирної та проблемної шкіри. Прийде на допомогу, коли потрібно ретельно очистити пори і зменшити їх помітність. Позбавить ваше обличчя від надмірного себуму, допоможе досягти матовості шкіри. Це ті ефекти, які найперше важливі для жирного типу. Проте вони не єдині. Також з цим продуктом ви зможете підвищити еластичність дерми та знизити видимість зморшок, заспокоїти і зволожити обличчя, освіжити, тонізувати, вирівняти тон та текстуру.

У цьому випадку визначитися гідрофільна олія – яка краща, нескладно, оскільки просто підбираєте продукт для свого типу шкіри – і він працює за першочерговими та додатковими пунктами.

Що поєднує всі три засоби, так це першокласна якість, гарантована ефективність, легкість застосування, ретельно підібраний склад. При виготовленні ми використовуємо інноваційний абсолютно натуральний емульгатор із сертифікацією Ecocert. При контакті з водою він трансформує олію в ніжне молочко, що розчиняє жир, забруднення та засоби макіяжу, зберігаючи при цьому гідроліпідний баланс шкіри.

Рослинні екстракти (для кожного із засобів – свій комплекс) працюють в оптимальному спектрі дії у кожному із трьох продуктів. Алое вера, шавлія, огірок і ромашка (для нормальної шкіри) реалізують глибоке зволоження та живлення. Ромашка, обліпиха, шавлія, кава і морквяне насіння (для сухої шкіри) заспокоюють, протистоять подразненням, здійснюють вологоживлення шкірних покривів. Дуб, звіробій, череда, шавлія, полин і апельсин (для жирної та проблемної шкіри) забезпечують суттєву в’яжучу дію, відбілюють, матують й налагоджують вироблення себуму.

Ну і, звичайно ж, олії. Без них нікуди. Олія персикових, виноградних і гранатових кісточок, авокадова, арганова, лимонна, морингова, конопляна, примули вечірньої, волоського горіха, макадамії – ви тільки уявіть, на що здатна кожна з них. А що можуть їх грамотно складені комплекси! Втім, переходьте на кожну з товарних позицій, дивіться, які саме олії присутні у її складі – і вашим приємним враженням не буде меж.


Підсумуємо…

Тож, чи варто витрачати час і гроші на гідрофільні олії? Сподіваємося, що ми зуміли переконати вас, що це далеко не порожні витрати. Тим більше, що завдяки бренду Mr.SCRUBBER можна купити бюджетну гідрофільну олію, яка чудово працюватиме у своєму спектрі дій.

Так це важливий косметичний продукт, який допомагає вирішувати важливі проблеми, забезпечує належний догляд за шкірою, сприяє її здоров’ю та естетиці, чи маркетинговий прийом? Впевнені, ви тепер усвідомлюєте, що другим тут і не пахне. Гідрофільна олія – найкраще рішення для вмивання та зняття макіяжу.

Хочете спробувати її на ділі? Заходьте в каталог, оформляйте замовлення – і ми найближчим часом доставимо вам найкращу гідрофільну олію на потрібну адресу. Ну а якщо раптом залишилися котрісь запитання, якщо щось хочете уточнити у консультанта – завжди раді допомогти вам у телефонному режимі.

Відчуйте силу цієї чудової доглядової косметики, завдяки якості, надійності та ефективності нової лінійки від Mr.SCRUBBER!